Valentina bluza damska z odpinanym kwiatem jasnoszara

Dostępność: Wyprzedany
Cena: 159,99 zł

Cena regularna:

159.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: JOLMAR
Kod produktu: OSB-BLUVALSZAR7411

Opis

Bluza Valentina w jasnoszarym odcieniu to znakomita propozycja na chłodniejsze dni, łącząca klasyczną elegancję z niepowtarzalnym stylem. Jej wyjątkowym detalem jest przypinana broszka w kształcie trójwymiarowego kwiatu, która dodaje subtelnego uroku i pozwala na personalizację stylizacji w zależności od okazji.

Klasyczny, okrągły dekolt podkreśla ponadczasowy charakter, czyniąc bluzę niezwykle uniwersalną.
Swobodny fason zapewnia komfort i pełną swobodę ruchów, dzięki czemu jest doskonałym wyborem na co dzień.
Miękka, przyjemna w dotyku tkanina gwarantuje wygodę przez cały dzień, niezależnie od pory roku.


Bluza Valentina sprawdzi się zarówno w casualowych zestawieniach, jak i bardziej eleganckich outfitach. Możesz nosić ją z jeansami i sportowym obuwiem, by stworzyć luźny, miejski look, lub dobrać do niej eleganckie spodnie i delikatne dodatki, uzyskując stylowy, szykowny efekt.

To propozycja dla kobiet, które cenią wygodę, ale nie rezygnują z modnych detali. Valentina to harmonijne połączenie funkcjonalności i ponadczasowego designu, które świetnie wpisze się w garderobę każdej miłośniczki stylu!

 

*Możliwość stworzenia kompletu ze spodniami Tesla: Spodnie damskie Tesla z szerokimi nogawkami w kant jasnoszare - Oh yes

Dodatkowe Informacje:

  • krój oversize
  • luźne rękawy
  • broszka 
  • wiskoza
  • zabudowany dekolt

SKŁAD MATERIAŁU:

  • 50% poliester
  • 40% wiskoza
  • 10% elastan

WYMIARY :

ROZMIAR 1(S/M)(36/38)

Bluzka:

  • Długość całkowita - 48 cm
  • Obwód w biuście - 90-102 cm
  • Obwód w pasie - 88-94 cm
  • Długość rękawa od ramienia - 56 cm
  • Długość rękawa od pachy - 44 cm 

ROZMIAR 2(L/XL)(40/42)

Bluzka:

  • Długość całkowita -  48 cm
  • Obwód w biuście -  100-108 cm
  • Obwód w pasie -  96-104 cm
  • Długość rękawa od ramienia -  56 cm
  • Długość rękawa od pachy -  44 cm

Modelka na zdjęciach ma 175 cm wzrostu 

*Pragniemy poinformować, że kolory i wzory przedstawione na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od tych rzeczywistych. Jest to spowodowane ustawieniem światła w studio, ustawieniem parametrów w państwa monitorach lub telefonach, a także zmianami w dostępności materiału na rynku

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Nowa kolekcja 2026 już dostępna!

Odkryj najnowsze projekty, stworzone z pasją i dbałością o każdy detal. Jesteśmy polskim producentem – wszystkie nasze ubrania powstają od projektu po gotowy produkt w naszej własnej szwalni w Katowicach.

Zapraszamy do sklepu i poznaj modę szytą lokalnie!

do góry
Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Kliknij tutaj, aby pokazać formularz
Sklep internetowy Shoper.pl